Oda ve Borsalar, Tek Yürek Oldu...
26 Ocak 2020 Pazar
Samsun’daki Oda ve Borsalar, Türkiye’yi yasa boğan Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrası tek yürek oldu.
Başkan Çakır ’dan İl Tarım ve Orman Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti
23 Ocak 2020 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu ile birlikte Samsun İl Tarım Ve Orman Müdürü olarak atanan İbrahim Sağlam’ ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Borsamız Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundu.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir Borsamızı Ziyaret Etti…
23 Ocak 2020 Perşembe
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir Borsamızı ziyaret ederek “Borsa sitesi sakinleri” ile sohbet etti. Sayın Demir’ i Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Nurettin Odabaş, Yönetim Kurulu Üyemiz Salih Apaydın ve meclis üyemiz Muharrem Göksel karşıladı.
Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi...
21 Ocak 2020 Salı
Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu başkanımız Sinan Çakır' da iştirak etti.
Başkan Çakır Serbest Bölge ’de ……
21 Ocak 2020 Salı
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Valimiz Sayın Osman Kaymak ile birlikte Samsun Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi A.Ş.' ne (SASBAŞ) ziyarette bulundular. Ziyarete Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu’ da iştirak etti.
Samsun Ticaret Borsası'ndan Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret...
7 Ocak 2020 Salı
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy ve üyemiz Mustafa Kozlu, TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.
İl Emniyet Müdürümüz Dr. Ömer Urhal ’dan İade-i Ziyaret …
6 Ocak 2020 Pazartesi
Samsun İl Emniyet Müdürü Sayın Dr. Ömer Urhal Borsamıza iade-i ziyarette bulundu. Sayın Urhal’ı Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkan Yardımcıları Mehmet Gürsoy ve Serkan Seyhan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güneri, Meclis Üyesi Muharrem Göksel ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı karşıladı.
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti...
6 Ocak 2020 Pazartesi
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK başkanlığında gerçekleştirildi.
2020 Bütçesi “ Oy Birliği ” ile Kabul Edildi ...
31 Aralık 2019 Salı
Borsamız Aralık Ayı Meclis Toplantısı meclis başkan yardımcısı Mehmet Gürsoy başkanlığında gerçekleştirildi.
 1   2   3   »