18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun...
18 Mart 2020 Çarşamba
Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümünü olan bu günün önem ve kıymetini bilerek başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale’de kahramanca savaşan, vatanımızı kanıyla, canıyla müdafaa eden şehitlerimizi şükranla anıyoruz.
İl Tarım ve Orman Müdürümüz İbrahim Sağlam’dan Borsamıza Ziyaret …
16 Mart 2020 Pazartesi
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan İbrahim Sağlam Borsamıza iade-i ziyarette bulundu. Sayın Sağlam’ı Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkan Yardımcısı Serkan Seyhan ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı karşıladı.
Vatandaşımızı Mağdur Edenlere Karşı Sessiz Kalınmayacağını Kamuoyuna Duyururuz...
13 Mart 2020 Cuma
“Ortaya çıkan yeni tip Koronavirüs ( Covid-19 ) isimli hastalık sonrasında, bazı işletmelerin söz konusu durumdan istifade ederek ticari ürünlerde haksız fiyat artışı gerçekleştirdiği hakkında Birliğimize şikayetler ulaşmaktadır. Haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı Samsun Ticaret Borsası olarak disiplin mekanizmalarını çalıştıracağımızı, bu haksızlıkları yapan firmalara yetkili organlarımız tarafından gereken cezaların verileceğini ve vatandaşımızı mağdur edenlere karşı sessiz kalınmayacağını bir kez daha kamuoyuna duyururuz. “
Samsun İli Oda Borsaları ve Sivil Toplum Örgütleri  Ortak Basın Açıklaması...
2 Mart 2020 Pazartesi
81 İl’de Türkiye’nin önde gelen 30’a yakın meslek örgütü, sendika konfederasyonu ve sivil toplum kuruluşu ile birlikte, Samsunda faaliyet gösteren oda-borsa ve sivil toplum kuruluşları olarak İdlib’te gerçekleşen hain saldırıya ilişkin, ortak tepkimizi gösteriyoruz...
Samsun Teknopark 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi ...
29 Şubat 2020 Cumartesi
Samsun Teknoloji Geliştirme Bölgesi (@samsunteknopark) 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran'ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Sosyal Girişimcilik Adayları Samsun'da Buluştu ...
26 Şubat 2020 Çarşamba
OKA tarafından 2020 yılının ilk eğitimi 24-25 Şubat tarihlerinde OKA Uzmanları ve Gönüllü Eğitmenleri desteğiyle Samsun Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.
Oda ve Borsalar, Tek Yürek Oldu...
26 Ocak 2020 Pazar
Samsun’daki Oda ve Borsalar, Türkiye’yi yasa boğan Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrası tek yürek oldu.
Başkan Çakır ’dan İl Tarım ve Orman Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti
23 Ocak 2020 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu ile birlikte Samsun İl Tarım Ve Orman Müdürü olarak atanan İbrahim Sağlam’ ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Borsamız Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundu.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir Borsamızı Ziyaret Etti…
23 Ocak 2020 Perşembe
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir Borsamızı ziyaret ederek “Borsa sitesi sakinleri” ile sohbet etti. Sayın Demir’ i Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Nurettin Odabaş, Yönetim Kurulu Üyemiz Salih Apaydın ve meclis üyemiz Muharrem Göksel karşıladı.
 1   2   3   »