TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na İftira ...
10 Mayıs 2021 Pazartesi
Odatv internet sitesinde ‘’Al Gülüm Ver Gülüm’’ başlıklı haberde yer alan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı’na iftiralara ilişkin olarak, TOBB tarafından kamuoyuna yazılı bir açıklama yapıldı.​
Borsadan Karar Verme Teknikleri Eğitimi...
24 Nisan 2021 Cumartesi
Samsun Ticaret Borsası ev sahipliğinde, Samsun ili Oda Borsa personelinin katılım ile “Karar Verme Teknikleri Eğitimi” gerçekleşmiştir.
Başkan Çakır “ Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder ” Kampanyasını Destekliyoruz.
9 Nisan 2021 Cuma
"TOBB ve Visa, pandemi döneminde küçük işletmelerin faaliyetlerine devam etmelerini desteklemek üzere yeni bir kampanya başlattı. “Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder” sloganı ile hayat bulan kampanya kapsamında tüketicileri ihtiyaçlarını küçük işletmelerden karşılamaya davet ediyoruz.”
Samsun’un Coğrafi İşaretli Ürünleri Anlatıldı...
19 Şubat 2021 Cuma
Başkan Çakır, Çakallı Menemeni Türkiye’nin geleneksel ürün olarak tescillenen ilk ürünüdür ve Borsamız tarafından tescil ettirilmiştir.
Endonezya Cumhuriyeti Büyükelçisi'ne Ziyaret...
10 Şubat 2021 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy Endonezya Cumhuriyeti Büyükelçisi Dr. Lalu Muhammad İqbal’ ı ziyaret ettiler.
Ocak Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti…
29 Ocak 2021 Cuma
Borsamız Ocak Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Meclis toplantısında Samsun Ticaret Borsasının gerçekleştirdiği faaliyetler, gerçekleşen gelir ve gider bütçeleri ile yürütülen projeler hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.
Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Bilgilendirme Semineri Gerçekleşti…
29 Ocak 2021 Cuma
Samsun Ticaret Borsası, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Bilgilendirme Semineri gerçekleştirildi.
Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı Törenle Açıldı...
20 Ocak 2021 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun himayelerinde düzenlenen; 20 Ocak 1989 tarihinde Samsunspor kafilesinin geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybedenlerin anısına Büyükşehir Belediyesi tarafından Millet Bahçesi’nde yaptırılan Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı’nın ve Yılport Samsunspor A.Ş. tarafından Yeni 19 Mayıs Stadyumu önünde yaptırılan bronz heykellerin açılış törenlerine iştirak etti.
Eğitime Tablet Desteği...
15 Ocak 2021 Cuma
TOBB tarafından başlatılan kampanya kapsamında her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere verilen eğitim yardımları pandemi nedeniyle bu yıl tablet bilgisayar olarak gerçekleştiriliyor.
Başkan Çakır'dan Ankara Ticaret Odasına Ziyaret ...
13 Ocak 2021 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Ankara Ticaret Odasına Başkanı Gürsel Baran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, ATO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ülkü Karakuş’da hazır bulundu.
 1   2   3   »