15 Temmuz Millî Birlik ve Demokrasi Günü Etkinliklerle Kutlandı ...
16 Temmuz 2020 Perşembe
15 Temmuz Millî Birlik ve Demokrasi Günü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
Borsadan Ziyaret….
29 Haziran 2020 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve beraberindeki heyet Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Samsun Valiliği’ ne atanan Sayın Dr. Zülkif Dağlı ’ya, “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi...
12 Haziran 2020 Cuma
Haziran ayı Meclis toplantısı, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Gürsoy başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Borsamızdan Webinar: Covıd-19 Sonrası Ekonomi ve Risk Yönetimi
11 Haziran 2020 Perşembe
Erkin Şahinöz “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyorlar. Birçok şey eskisi gibi olacak. Birçok şey de eskisi gibi olmayacak. Bir sürü dönüşüm zaten öncesinde başlamıştı, Covid-19 bir katalizör oldu. Hızlandırdı.”
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
9 Haziran 2020 Salı
Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Danışma Kurulu Toplantısına iştirak etti.
İş Dünyası Corona Virüs İçin Ekonomik Tedbirler
21 Nisan 2020 Salı
TOBB tarafından ilgili makamlara iletilen ve sonuçlanan Oda/Borsa talepleri…
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ’ndan Bankalara Çağrı...
7 Nisan 2020 Salı
Tüm bankaları sıkıntıya düşen firmalara destek olmaya çağıran Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Şirketlerimiz bankalar tarafından ‘limit bitti’ denip başvurusu dahi alınmadan geri çevriliyor. Buradan tüm bankalara seslenmek istiyorum. Bu dönem karlılık düşünecek, şirket seçecek dönem değil” dedi.​
18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun...
18 Mart 2020 Çarşamba
Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümünü olan bu günün önem ve kıymetini bilerek başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale’de kahramanca savaşan, vatanımızı kanıyla, canıyla müdafaa eden şehitlerimizi şükranla anıyoruz.
İl Tarım ve Orman Müdürümüz İbrahim Sağlam’dan Borsamıza Ziyaret …
16 Mart 2020 Pazartesi
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan İbrahim Sağlam Borsamıza iade-i ziyarette bulundu. Sayın Sağlam’ı Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkan Yardımcısı Serkan Seyhan ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı karşıladı.
Vatandaşımızı Mağdur Edenlere Karşı Sessiz Kalınmayacağını Kamuoyuna Duyururuz...
13 Mart 2020 Cuma
“Ortaya çıkan yeni tip Koronavirüs ( Covid-19 ) isimli hastalık sonrasında, bazı işletmelerin söz konusu durumdan istifade ederek ticari ürünlerde haksız fiyat artışı gerçekleştirdiği hakkında Birliğimize şikayetler ulaşmaktadır. Haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı Samsun Ticaret Borsası olarak disiplin mekanizmalarını çalıştıracağımızı, bu haksızlıkları yapan firmalara yetkili organlarımız tarafından gereken cezaların verileceğini ve vatandaşımızı mağdur edenlere karşı sessiz kalınmayacağını bir kez daha kamuoyuna duyururuz. “
 1   2   3   »