Gerçekleştirilecek Projeler İstişare Edildi...
16 Eylül 2021 Perşembe
Samsun Milletvekili Sayın Orhan Kırcalı, Ak Parti İl Başkanı Sayın Ersan Aksu ve Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Dursun Mücahit Erbin Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Meclis Başkan Yardımcılarımız Mehmet Gürsoy, Serkan Seyhan ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’da hazır bulundu.
Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Açıldı.
15 Eylül 2021 Çarşamba
Borsamızın da katkı verdiği 6. Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, yapılan törenle açıldı.72 firma ve 100'den fazla markanın katılımıyla gerçekleştirilen fuar 15-19 Eylül tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 9'uncu Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi….
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’ da iştirak etti.
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü'ne Ziyaret...
12 Temmuz 2021 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam’ ı makamında ziyaret ettiler.
Samsun Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi...
3 Temmuz 2021 Cumartesi
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’ ında hazır bulunduğu toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir, OMÜ Rektörü Sayın Yavuz Ünal, Samsun Üniversitesi Rektörü Sayın Mahmut Aydın ve TSO Başkanı Sayın Salih Zeki Murzioğlu iştirak ettiler. Toplantıda Teknopark'ın hedef ve çalışmaları ile ilgili istişareler gerçekleştirildi.
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli Ziyaret Edildi.
1 Temmuz 2021 Perşembe
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan, Milletvekillerimiz Sayın. Ahmet Demircan, Sayın. Fuat Köktaş, Sayın Orhan Kırcalı, Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Demir ve diğer yetkililerden oluşan Samsun Heyetinin Sayın Pakdemirli’ yi ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ da hazır bulundu. Ziyarette Samsunumuzun tarımı; özellikle manda ve kenevir yetiştiriciliği konularında mevcut durum ve hayata geçirilecek projeler hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.
Samsun Heyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı Ziyaret Etti...
1 Temmuz 2021 Perşembe
Başkan Çakır Samsun Heyeti ile Birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank Ziyaretine İştirak Etti…
Çakır ve Murzioğlu Sayın Karaaslan ’ı Ziyaret Etti..
1 Temmuz 2021 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Ak Parti Samsun Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Sayın Çiğdem Karaaslan’ ı makamında ziyaret ettiler. Sayın Karaaslan nazik ziyaretlerinden dolayı başkanlara teşekkür etti.
 Samsun Enerji Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti ...
18 Haziran 2021 Cuma
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’ in katılımıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda "Samsun Enerji Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirildi.
CHP Heyeti Borsamızı Ziyaret Etti..
16 Haziran 2021 Çarşamba
CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP İstanbul Milletvekili E. Gülizar Emecan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, CHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Eyüp Odabaş, İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu ve partililerden oluşan bir heyet Borsamızı ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban Seyhan, Meclis Üyemiz Özlem Ertekin ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ nın hazır bulunduğu ziyarette İlimizin tarım ve ticareti ile ilgili konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
 1   2   3   »