İstihdamın şampiyonları ödüllerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde aldı
14 Aralık 2017 Perşembe
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği desteğiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen “Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreni”ne Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tunç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Muharrem Göksel ve Nurettin Odabaş ile Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı katıldı.
Samsun 2. Gıda Fuarı açıldı...
23 Kasım 2017 Perşembe
23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek Samsun Gıda 2017, İçecek Ürünleri, Gıda İşletme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı açıldı. TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen açılış programına, birçok önemli firmanın temsilcileri ve yabancı ülkeden gelen misafirler katıldı.
Yangın Eğitimi ve Tatbikatı Gerçekleştirildi...
15 Kasım 2017 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası çalışanlarına yönelik, İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları kapsamında Afet ve Acil Durum Yönetimi Eğitimi ile Uygulamalı Yangın Tatbikatı düzenlendi.
Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlara %50 Hibe
09 Kasım 2017 Perşembe
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2017/22) 13 Eylül 2017 tarihli ve 30179 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy Samsun’un Gururu Oldu…
02 Kasım 2017 Perşembe
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan ULUSOY, Fortune Türkiye’nin 40 Yaş Altı 40 Yönetici Listesinde bu yıl 5. sıraya yükseldi…
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun...
29 Ekim 2017 Pazar
Cumhuriyet Bayramınızı en içten duygularla kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları bize vatan yapan bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve minnetle anıyoruz.
Samsun Tarım Fuarı Kapılarını Açtı
27 Eylül 2017 Çarşamba
Samsun'umuzda gelişen teknolojiye uygun olarak daha verimli, daha stratejik bir tarımın yapılması adına sektörde yeniliklerin takip edilmesini sağlamak, ekonomik anlamda katkı sunmak amacıyla düzenlenen bu fuar ilimizi bol, kaliteli ve ucuz, dünya ile rekabet edebilen ürünler yetiştiren bir tarım bölgesi haline getirme hedefimizin de ana destekleyicilerinden bir tanesidir. Fuar İlimiz ve Bölgemiz çiftçilerinin yanı sıra sektörde hizmet veren sanayi ve ticaret kuruluşları ve tarım sektörünün tüm paydaşları açısından büyük faydalar sağlayacaktır.
TOBB Akreditasyon Sistemi Denetimi Başarı ile Gerçekleştirildi...
22 Eylül 2017 Cuma
10. Dönem Akredite Oda Borsalar arasında yer alan borsamızın Akreditasyon belge yenileme denetimi başarı ile tamamlandı. Belge yenileme denetimi Türk Loydu Vakfı Yönetim Sistemleri Baş tetkikçisi Oğuz Aksu tarafından gerçekleştirdi.
Lösam Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk Borsamızı Ziyaret Etti...
08 Eylül 2017 Cuma
Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk ve Eşi Ayşegül Öztürk Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Üreten Samsun’un Yıldızları Ödüllerini Aldı
15 Ağustos 2017 Salı
Türkiye Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımı ile, Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası “Üreten Samsun’un Yıldızları” ödül töreni düzenledi. Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır'ın yaptığı törende TOBB tarafıdan yaptırılan Samsun İlkadım TOBB İlyas Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin de açılış kurdelesi kesildi.
 1   2   3   »